Program lojalnościowy "Allplay & You"

Regulamin programu lojalnościowego "Allplay & You"

 

 1. Zawierając umowę za pośrednictwem Sklepu Internetowego, Klient może zadecydować o przystąpieniu do programu lojalnościowego „Allplay & You”. Przystąpienie do programu wymaga akceptacji postanowień niniejszego załącznika do Regulaminu.

 2. Warunkiem przystąpienia do programu „Allplay & You” jest posiadanie Konta.

 3. Decyzja o skorzystaniu z programu jest wymagana odnośnie każdego kolejnego zakupu.

 4. Po dokonaniu płatności za pierwszy zakupu co do którego dany Kupujący wyraził chęć udziału w programie „Allplay & You”, Sklep rozpocznie naliczanie w ramach danego konta punktów programu. Ilość punktów za zawarcie danej umowy zależy od zbiorczej wartości zamówienia. Klient otrzymuje stały rabat zależny od wartości złożonych zamówień

 5. Punkty przeliczane są według następujących wzorów i zasad:

  a. Przy naliczaniu punktów na Konto: 1 wydana złotówka powoduje naliczenie 1 punktu programu „Allplay & You”, przy czym:

  - do przeliczenia uwzględniana jest wyłącznie należność za Towar, bez kosztów wysyłki.
  - w przypadku transakcji w których należność za Towar nie jest wyrażona w pełnych złotych, system zaokrągla otrzymane kwoty w dół – do pełnych złotych.

  b. Stały rabat procentowy naliczany jest według tabeli:

  Łączna ilość zdobytych punktów

  Przyznany rabat procentowy

  Powyżej 1000pkt do 1999pkt

  1,00%

  Powyżej 2000pkt do 2999pkt

  2,00%

  Powyżej 3000pkt

  3,00%  Przykład: Klient kupując towar za 99 zł otrzyma 99 punktów na swoje konto. Za zdobyte punkty po przekroczeniu danego progu Klient otrzymuje stały rabat procentowy na kolejne zamówienia.

 6.  Punkty programu „Allplay & You” zdobyte z kolejnych zamówień sumują się i nie mają terminu ważności.

 7. Program „Allplay & You” przeznaczony jest dla Klientów indywidualnych. Punkty nie zostaną przyznane dla zamówień na Fakturę VAT.

 8. Sklep nie umożliwia wypłaty Punktów zgromadzonych w ramach programu „Allplay & You”, ani ich przenoszenia pomiędzy Kontami.

 9. Jeśli Klient dokona zwrotu Towaru to punkty przyznane w transakcji za ten Towar zostaną odjęte od salda punktów Klienta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl